Kyllä meille pääsee. Matkalla on muutama mutka ja möykky, joten autolla kannattaa varata noin 15 minuuttia ylimääräistä aikaa. Hatanpään ajokielto ei koske liikkeissä asiointia. Ratinan kautta kulkemista kannattaa välttää. Härmälän suuntaan liikenne on sujuvampaa.
Lisätietoja meille tulemisesta näet Sijainti -sivulta.
Hajosiko kylmäkaappi? Firman juhlat tulossa ja ruoat ja juomat pitää saada kylmään? Tarvitsetko torimyyntiä tai sesonkia varten siirrettävää kylmätilaa? Vuokraamme laadukkaita kylmäkärryjä. Kylmälaite toimii normaalilla 230 V jännitteellä.
Sisäpistoke mahdollistaa myös myös tavaratilan lämmityksen. Voit säilyttää pakkasella ulkona kylmälle herkkiä tavaroita, kuten kukkia tai juomia. Asiakas voi käyttää omaa lämmitintä tai vuokrata lämmittimen meiltä. Lämmittimenä toimii hyvin tavallinen siirrettävä sähköpatteri.
Vuokrattavat kylmäkärryt löytyvät Kylmäkärryn vuokraushinnasto -sivulta.
Kunnioitamme yksityisyyttäsi, emme käytä evästeitä.
Ylös